Výroba identifikačních štítků

Výroba identifikačních štítků

Samozřejmostí každého výrobku je jeho identifikace a označení, které je v souladu se zákonem či normou. Určité typy produkcí však požadují, aby označení produktu bylo:

  • Trvalé
  • Jednoznačné
  • Nesmazatelné

Pokud to dovoluje norma či jiný předpis, je možné výrobek opatřit identifikačním či výrobním štítkem, schématem, návodem atd.

Nabízíme Vám naše bohaté zkušenosti s výrobou identifikačních štítků.

Zajišťujeme 100% kvalitu vyrobených štítků.

Štítky na zakázku bývají vyrobeny z různých materiálů:

  • Kovů (hliník, nerez, ocel, eloxovaný kov, barevné kovy a pod.)
  • Plastů
  • Samolepících fólií

Výroba štítků běžně probíhá tak, že zákazník dodá grafické podklady (CAD data, technický výkres, náčrt..) a po upřesnění rozměrů, materiálu, atd., se štítky zadají do výroby. Po zhotovení jsou štítky zaslány k zákazníkovi nebo zůstávají v naší společnosti na skladě, a dle dalších požadavků zákazníka jsou na štítcích doplňovány požadované hodnoty laserem (toto lze provádět i postupně např. v průběhu celého roku).

Druhy štítků dle materiálu a technologie výroby mohou být nerezové štítky tištěné, nerezové štítky leptané, nerezové štítky leptané - zavalené barvou, hliníkové štítky tištěné, hliníkové štítky leptané zavalené barvou, hliníkové štítky gravírované, mosazné štítky tištěné, mosazné štítky leptané, mosazné štítky leptané - zavalené barvou, plastové gravírované štítky, Al eloxované laserované štítky..a další možné kombinace. Štítky jsme schopni zhotovit vč. otvorů, ohybů, podlepené apod.

Podklady pro výrobu jsme schopni zpracovávat přímo z tištěné technické dokumentace, a to převodem do elektronické podoby, nebo přímo načítat v elektronické podobě ve formátech: CDR, PDF, DWG, DXF, JPG, IGES, STEP atd.

Pro více informací kontaktujte oddělení zakázkové výroby nebo zašlete dotaz na info@lintech.cz

 

Přeji si dostávat novinky do e-mailu

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů