Laserové značení

Laserové značení

V případě, kdy investice do pořízení nové technologie neefektivní, přicházíme k Vám s nabídkou zakázkového popisování Vašich výrobků, strojních součástek, dílců a předmětů.

Na zakázku pro Vás označíme kusové i libovolně velké série. Laserový popis zaujímá díky svým jedinečným fyzikálním vlastnostem tak své místo v oblasti trvalého značení výrobků a dílů. Estetický dojem společně s vynikající kvalitou, čitelností a variabilitou činí z tohoto druhu značení jeden z možných způsobů jak trvalé značení provést. Laserový paprsek při doteku s povrchovou vrstvou daného materiálu mění vlastnosti hmoty a dochází k vytvoření kontrastního značení. Laserem lze dnes již realizovat značení do všech materiálů např. ocel, litina, titan, mosaz, měď, bronz, hliník a jeho slitiny včetně eloxovaných povrchů, slinutý karbid, zlato, stříbro, plasty, vícevrstvé a pigmentové plasty, pryž, samolepící fólie, výrobky opatřené krycí barvou, sklo, kůži, textil…atd.

Značení laserem našlo uplatnění ve všech oblastech průmyslu i výroby, např. značení dílů, polotovarů, finálních výrobků a součástek, značení nástrojů, kalibrů měřidel, plastových výlisků, popis stupnic a čísel měřidel měřítek, značení leštěných a broušených dílů, značení dílů s povrchovou úpravou (barva, chrom, nikl, elox atd.) aj.

Krátké dodací termíny jsou pro nás samozřejmostí. Zpravidla to bývá do 2 dnů, po dohodě i na počkání. 

Podklady pro výrobu jsme schopni zpracovávat přímo z tištěné technické dokumentace, a to převodem do elektronické podoby, nebo přímo načítat v elektronické podobě ve formátech: CDR, PDF, DWG, DXF, JPG, IGES, STEP atd.

Pro více informací kontaktujte oddělení zakázkové výroby nebo zašlete dotaz na info@lintech.cz

Přeji si dostávat novinky do e-mailu

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů