Certifikáty

ISO 9001 : 2015

LINTECH, spol. s r.o. implementovala systém managementu jakosti ČSN EN ISO 9001 a úspěšně absolvovala certifikační audit. Audity jsou prováděny pravidelně uznávanou akreditovanou společností TÜV. Certifikát k náhledu v záložce „Ke stažení“.

TIČR oprávnění

LINTECH, spol. s r.o. je oprávněn v rozsahu montáže, opravy, revize a zkoušky elektrických zařízení podle zákona č. 250/2021 Sb., o bezpečnosti práce v souvislosti s provozem vyhrazených technických zařízení a o změně následujících zákonů podle § 8 a § 9.

SPI Certification

LINTECH, spol. s r.o. je certifikovaný jako zodpovědný a technicky zdatný integrátor následujících SPI komponent: SPI Lasery redENERGY pulsní zařízení, SPI Lasery redPOWER CW kontinuální zařízení. 

UID

UID je armádní rozvinutí původního formátu rozpoznávání součástky Spec 2000 a slaďuje jej s jinými, předcházejícími, formáty pro dosažení vyčerpávajících způsobů rozpoznávání všech prostředků jednotlivě.

RETELA

Společnost RETELA, s.r.o. je provozovatelem kolektivního systému, který v mezích Evropské směrnice pro nakládání s elektrickými a elektronickými zařízeními a příslušné platné legislativy České republiky umožňuje efektivní plnění povinností výrobců a dovozů elektrických a elektronických zařízení.

EKO-KOM

Systém EKO-KOM zajišťuje sdružené plnění povinností zpětného odběru a využití odpadů z obalů prostřednictvím systémů tříděného sběru v obcích a prostřednictvím činnosti osob oprávněných nakládat s odpadem.

SCANLAB Certification

LINTECH, spol. s r.o. je certifikovaný jako zodpovědný a technicky zdatný integrátor produktů německé společnosti SCANLAB od roku 2007. SCANLAB GmbH Puchheim je jedním z nejdůležitejších dodavatelů laserových hlav na světě.

SCAPS Certification

LINTECH, spol. s r.o. je certifikovaný jako zodpovědný a technicky zdatný integrátor a distributor produktů německé společnosti SCAPS GmbH. Ta je velmi důležitým dodavatelem softwaru a komponent pro všechna laserová zařízení putující do celého světa.

ASEKOL a.s.

LINTECH, spol. s r. o. plní povinnosti, které jsou stanoveny výrobcům elektrozařízení dle zákona č.542/2020 Sb., o výrobcích s ukončenou životností, prostřednictvím kolektivního systému ASEKOL a.s. Osvědčení o zapojení do systému k náhledu v záložce "Ke stažení".

Přeji si dostávat novinky do e-mailu

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů