Testování aplikací

Testování aplikací

Nabízíme možnosti testování vašich vzorků a aplikací v našich laboratořích.

Vzhledem k zastoupení všech laserových zdrojů různých výkonů, jsme schopni odladit vaši aplikaci tak, aby byla co nejefektivnější, to znamená co nejrychlejší s nejlepším výsledkem.

Při vzorkování je nutné zabezpečit dostatečného množství plochy pro testování aplikace, počet dodaných vzorků ale vždy záleží na její složitosti.

Vždy záleží typu materiálu a jeho povrchové úpravě. 

Většinou zákazník obdrží škálu výsledků testování zároveň se srovnáním všech pokusů testování a mezi nimi si pak zvolí pro něj tu nejefektivnější.

Zákazník vybírá buď dle kvality popisu, časové náročnosti aplikace, finanční náročnosti projektu nebo volí kompromis mezi všemi třemi. 

Škála je široká a množství řešení projektu je mnoho.

Pro ladění procesu a kontrolu výsledků používáme širokou škálu specializovaných zařízení od vysoce přesného digitálního mikroskopu s možností měření profilu až po verifikátory čárových kódů

Další novinkou v našem vybavení je také optický měřícíc systém, který je schopen změřit až 99 měření během několika sekund. Jsme tak schopni zajistit vysokou kvalitu našich výrobků a to zejména na středisku zakázkové výroby

Pro testování disponujeme těmito laserovými zdroji :

  

Se zdroji používáme následující vychylovací a strojní hlavy a objektivy:

Robotické rameno v aplikační laboratoři:

Vzhledem k narůstu poptávek na robotizaci pracovišť byl koncem roku 2019 zakoupen a nainstalován do naší nové, větší a modernější aplikační laboratoře robot RX 160 od společnosti Stäubli. Tohoto robota jsme vybrali na základě jeho přesnosti, kterou opakovaně dosahuje a tento faktor je jeden z nejdůležitějších při testování v laboratorních podmínkách.

Vybíráme z některých laserových aplikací:

  • testování popisu různými barvami na nerezové oceli
  • day and night značení tlačítek do automotive
  • ořez látkových koberců do automobilů
  • svaření zadních plastových odrazek automobilu
  • značení kontrastním popisem plastové visačky hospodářských zvířat
  • rychlý popis kabelů za letu při odvíjení
  • atd.

Testování laserových aplikací

Přeji si dostávat novinky do e-mailu

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů