Přesné laserové řezání

Přesné laserové řezání

Aplikace:

Společnost LINTECH nabízí službu precizního a velmi přesného laserového řezání. Laserové řezání jednoduše zahrnuje použití zaostřeného laserového paprsku k řezání širokého pole materiálů s vysokou úrovní přesnosti, opakovatelnosti a čistou konturou řezu. Jedná se o proces, kde precizní řez může být prováděn i na těch nejtenčích materiálech.

Naše technologie je schopna zhotovit ty nejsložitější tvary a výrobky z různorodých materiálů s různým rozsahem tloušťky. Oblasti použití a druhy materiálů, které lze řezat jsou tedy velmi široké. Přesnost řezu a jeho kvalita je pak hlavní doménou laserového řezání. Díky naší okamžité reakci, špičkové znalosti technologie a rychlosti stroje, Vám tímto řezané dílce zhotovíme ve velmi krátkých dodacích časech.

Hledáte zařízení na laserové řezání? Navrhneme Vám řešení šité na míru, kontaktujte naše technicko-obchodní poradce. 

Kontrola kvality:

Kvalitu a přesnost řezu ověřujeme pomocí optického měřícího přístroje, který během několika sekund daný výrobek změří a tak jsme schopni zaručit 100% kvalitu.

Příklady použití:

Oblasti použití: elektrotechnický průmysl, strojírenský průmysl, automobilový průmysl, zdravotní průmysl, energetický a jaderný průmysl, zbrojní průmysl, hodinářský průmysl, telekomunikace, modelářství, výroba šperků, designových prvků apod.

Použití v praxi: jako mechanické a strojní díly, podkládací a distanční prvky – planžety, napařovací kovové masky, kontaktní prvky, mikro nástroje a nože, stínění, kovové šablony, plechy pro transformátorová jádra, trafo-kontakty, statorové a rotorové plechy, kontaktní pera, panely a ovládací prvky, měřící technika a měřidla apod.

Zpracovávané materiály: Laserem jsme schopni zpracovat prototypové, kusové ale i sériové dílce – výpalky. Díky použití speciálního pneumatického upnutí jsme schopni řezat kovové fólie, planžety a plechy v tloušťce od 0,05 mm – 3 mm. Opakovatelná a poziční přesnost řezání je ± 0,01 mm. Materiály různého chemického složení, tloušťky a povrchové úpravy pro řezání a následnou výrobu máme skladem. Zpracováváme materiály:

  • Nerez
  • Ocel
  • Mosaz
  • AL
  • Měď
  • Kovové slitiny

Podklady pro výrobu jsme schopni zpracovávat přímo z tištěné technické dokumentace, a to převodem do elektronické podoby, nebo přímo načítat v elektronické podobě ve formátech: CDR, PDF, DWG, DXF, JPG atd.

Pro více informací kontaktujte oddělení zakázkové výroby nebo zašlete dotaz na info@lintech.cz

 

Přeji si dostávat novinky do e-mailu

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů