Novinky

3

Gravírování spojitých vzorů do dřeva

Firma LINTECH se již 30 let zabývá technologiemi laserového značení a gravírování různorodých materiálů mezi které patří i dřevo. Pro demonstraci této technologie jsme si vybrali design, který byl vytvářen skenovací hlavou a postupně napojován při využití lineární osy. V této konkrétní aplikaci byl použit 10 W laser, který je velmi kompaktní a je možné jej integrovat například na robotické rameno a obsáhnout tak mnohem větší plochu než při použití pouze lineárních os.

Více

IMG_7022

Prezidentská návštěva v LINTECH

Na návštěvu Plzeňského kraje se vydal pan prezident Petr Pavel se svou chotí Evou Pavlovou. Hejtman Plzeňského kraje, Rudolf Špoták, doporučil k návštěvě firmu LINTECH jako jeden z předních technologických ryze českých subjektů v kraji.

Více

Návrh bez názvu (20)

Dodáváme precizní kabeláž pro špičková měřicí zařízení

Divize zakázkové ruční montáže  firmy LINTECH se stala základem pro komplexní služby, zahrnující montáž konektorů pro optická vlákna, vysokofrekvenčních konektorů, kabelových svazků, osazování plošných spojů a pájení a řadu dalších úkonů. Jedna z našich nově navázaných spoluprací je s německou společností Scale MT GmbH. Ta se na nás obrátila s požadavek na kompletaci kabelů pro jejich sofistikovaná zařízení.

Více

Přeji si dostávat novinky do e-mailu

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů