Novinky

TruPulse-nano_Source_TRUMPF-Group.resized-3

Rozšíření aplikační laboratoře LINTECH: Nový 300W pulzní laser

V rámci zachování konkurenceschopnosti v LINTECH průběžně investujeme do technického vybavení vlastní aplikační laboratoře. Díky tomu jsme schopni na prototypech od zákazníků demonstrovat celý proces integrace z pohledu technologie. Zároveň našim zákazníkům nabízíme širokou škálu zkoušek pro ověření užitných vlastností vytvořených prototypů. Tentokrát jsme rozšířili stávající technologické vybavení o 300 Wattový nanosekudnový laserový systém od firmy Trumpf.

Více

Čištění měděných kontaktů laserem

VIDEO: Laserové čištění měděných kontaktů

Laserovým čištěním měděných pásků laminovaných v plastu jsme efektivně připravili měděné vodiče pro kontakt pomocí CO2 laseru s nízkým výkonem. Aplikace trvá do 5 sekund a zahrnuje odstranění laminátu za současného odsávání zplodin. Díky vychylovací hlavě laseru zůstává pozice stabilní, a lehce zatavené kraje očištěné oblasti neovlivňují funkci kontaktu.

Více

_DSC6933

LINTECH slaví 30 let na trhu

V LINTECH, spol. s r.o. letos slavíme tři dekády plné vývoje, inovací a celé řady úspěšných spoluprací. Za tu dobu se z malého hráče na trhu stalo respektované jméno v oblasti laserových technologií, automatizace a služeb zakázkové výroby a montáže.

Více

Chrastavice1

Zakázkové ruční montáže firmy LINTECH

Společnost LINTECH má již 30 - letou tradici. Za tu dobu jsme rozšiřovali výrobní portfolio a vznikly tři výrobní divize, z nichž každá se věnuje specializovaným výrobním procesům. Jedna z těchto divizí se zaměřuje výhradně na zakázkovou ruční montáž. Zákazníkům nabízíme mimo montáž konektorů pro optická vlákna, vysokofrekvenčních konektorů a kabelových svazků, také osazování plošných spojů a pájení. Díky pečlivému zpracování a přesnosti zajišťujeme, že naše výrobky splňují nejvyšší standardy v oboru.

Více

40E1103D-C808-43FA-9B5F-151FC151B124

VIDEO: Automatizované stanice na montáž a laserové svařování plastů

Jednou ze specializací společnosti LINTECH je návrh a konstrukce automatizovaných stanic šitých na míru podle přání zákazníků. Nedávným projektem bylo navrhování a sestavování dvou plně automatizovaných stanic pro zpracování specifického typu ventilů používaných v chladících systémech nákladních vozidel. Tyto stanice byly vytvořeny na základě unikátních požadavků zákazníka a integrovaly se do stávající výrobní linky.

První stanice byla navržena pro montáž a svařování plastového kroužku k tělu ventilu. Komplexní systém využívá vibrační zásobník pro přesnou orientaci kroužků. Následně je díl rotačně svařen. Druhá stanice se zaměřuje na montáž a přivařování cívky do ventilu a také byla přizpůsobena individuálním požadavkům zákazníka.

 

Více

Přeji si dostávat novinky do e-mailu

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů