Konektory pro optické kabely a vysoké frekvence

Konektory pro optické kabely a vysoké frekvence

Firma Lintech nabízí montáže precizních součástek z oblasti přesné mechaniky, elektrotechniky a konektorů pro optická vlákna. Disponujeme týmem zaměstnanců, který je schopen operativně zhotovit zakázky v řádu desítek či stovek tisíc kusů týdně. Tento tým pracuje pod vedením technicky vysoce kvalifikovaných a zároveň zodpovědných vedoucích, kteří jsou zárukou nejvyšší možné jakosti odvedené práce. Není pro nás problém v případě potřeby tým posílit, nebo zvýšit počet směn. Celý proces probíhá pod přísnou mezioperační i výstupní kontrolou.

Největší důraz klademe na kvalitu a spolehlivost – jsme držitelem certifikátu ISO 9001:2015. K našim přednostem patří i to, že většina zaměstnanců komunikuje v německém jazyce a má praktické zkušenosti z projektů, které řešila společnost v německy mluvících zemích.

V oblasti mezinárodní kooperace nejsme žádným nováčkem. Patnáct let působení na náročném trhu ve Švýcarsku, SRN nebo Rakousku a dvacet let na trhu českém je zárukou kvality a připravenosti řešit technické problémy zákazníků se skutečným nasazením a tomu odpovídajícím výkonem.

Jsme certifikováni podle normy ISO 9001: 2015.

Naším hlavním cílem je maximální spokojenost zákazníka s našimi službami!

Konektory pro optické kabely a vysoké frekvence

 

 

Přeji si dostávat novinky do e-mailu

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů