Reference

Reference

ASMO Czech s.r.o. INA SKALICA spol. s r.o. ŠKODA JS a.s.
BUZULUK a.s. KIEKERT-CS, s.r.o. ŠKODA TRANSPORTATION a.s.
Continental Automotive Czech Republic s.r.o. Panasonic AVC Networks Czech, s.r.o. TRW Automotive Czech s.r.o.
DONALDSON CZECH REPUBLIC s.r.o. Rieter CZ s.r.o. Valeo Compressor Europe s.r.o.
FRANKLIN ELECTRIC, spol. s r.o. SCHÄFER – SUDEX s.r.o. Varroc Lighting Systems, s.r.o.
GCE Trade s.r.o. Siemens, s.r.o. ZF Staňkov s.r.o.
GÜHRING s.r.o. ŠKODA AUTO a.s. ZKL Klášterec nad Ohří, akciová společnost
HC electronics, s.r.o. WOCO STV s.r.o.  

 

Od společnosti LINTECH jsme  zakoupili stroje na laserové popisování a svařování plastových a kovových materiálů pro automobilový průmysl.

S kvalitou dodaných zařízení a technologií jsme spokojení, stejně tak jako s podporou a rychlostí v oblasti servisu a technologií popisu a svařování.

Společnost LINTECH se maximálně přizpůsobila našim požadavkům, navrhli jste a zkonstruovali pro nás zařízení, dle zadaných parametrů pro laserové svařování plastů, kovů i popisu zmíněných materiálů.

Doporučuji společnosti LINTECH jakožto dodavatele strojů a zařízení.

Od roku 2017 jsme od společnosti LINTECH nakoupili 3 laserové značící stanice. Stroje byly navržené na míru našemu typu výroby (kusová výroba ocelových komponent mechanických ucpávek), tedy s důrazem na variabilitu a snadné přenastavení.

Stroje fungují, jak mají. Změna technologie značení přinesla i časovou úsporu v procesu a komfort práce (po prolomení počátečního odporu byla změna pozitivně přijata i operátory).

Se zařízením panuje obecná spokojenost i přes občasné závady či problémy. Ale buďme k sobě upřímní, problémy se vyskytnou vždy a důležitá je ochota vzniklé situace řešit. A tu LINTECH má.

„Od společnosti LINTECH jsme zakoupili stroj na laserový popis odlitků. S kvalitou jsme spokojeni a velice oceňujeme kvalitu a rychlost technické podpory společnost LINTECH při řešení nových požadavků ze strany našich zákazníků.

Společnost LINTECH se maximálně přizpůsobila našim požadavkům, navrhli a zkonstruovali pro nás stroj na míru na laserové popisování.

Doporučuji společnost LINTECH jako spolehlivého partnera v aplikaci laserového značení (návrh stroje, výroba a montáž stroje, spuštění stroje, následná technická podpora a servis).

 

Lukáš Kosík, Equipment Project Manager

Vitesco Technologies Czech Republic s.r.o.

Viktor Váňa, Process engineer 

John Crane a.s.

Technik

PBS Velká Bíteš

„Společnost LINTECH nám při zakázkovém značení a testech různých materiálů vycházela maximálně vstříc. Oceňuji profesionalitu, se kterou hledali optimální řešení přesně podle našich požadavků.“

 

 

„Profesionální a kvalifikovaný přístup k námi objednanému zařízení - jeho konstrukci, realizaci a uvedení do provozu. Ve všech bodech bylo vyhověno přáním zákazníka.“

 

 

„Dodavatel LINTECH je dlouholetý osvědčený dodavatel pro firmu Varroc Lighting Sytems, který je využíván na projektech jak v mateřském závodě Varrocu v Novém Jičíně, tak i v pobočném závodě Rychvald. Zařízení od firmy LINTECH se mimo jiné spolupodílí při výrobě matrix a laser světlometů pro renomované zákazníky (např. Land Rover, Jaguar, Bentley).“

Ing. Zdeněk Dokulil, Projektový manažer

ELKO EP, s.r.o.

Pavel Fiedler, Head of industrial engineering

ASSA ABLOY Czech & Slovakia s.r.o.

Martin Zátopek, Manufacturing

Varroc Lighting Systems

 

 

Přeji si dostávat novinky do e-mailu

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů