VIDEO: Zakázkové laserové značení krabiček Spirit System

Laserové značení eloxovaných výrobků

VIDEO: Zakázkové laserové značení krabiček Spirit System

Nejen, že vyrábíme průmyslové lasery na klíč, ale zároveň má LINTECH divizi, ve které realizujeme zakázkové služby jako jsou:

Mimo tyto služby na zakázkovém středisku vyrábí:

V dnešním článku Vám přinášíme videoukázku právě služby laserového popisu na zakázku. Pro Spirit System provádíme tuto službu zakázkového značení již poněkolikáté. Tentokrát jsme značili speciální krabičku Spirit GT.

Spirit GT je řídící jednotka pro R/C modely vrtulníků a letadel. Výrazně zjednodušuje létání s modelem a nabízí pilotovi škálu funkcí, díky kterým nedojde ke kolizi. Jinými slovy pomáhá pilotovi v řízení, aby bylo co nejsnazší a bez ohledu na okolní podmínky - zejména co se týče větru.

"Využíváme služeb společnosti LINTECH, spol. s r.o. již několik let a jsme velmi spokojeni s kvalitou a rychlostí. Především u laserového gravírování je čitelnost a trvanlivost vynikající. U všech našich produktů jsme takto nahradili řešení pomocí samolepek."  Ing. Tomáš Jędrzejek, majitel.

Spirit GT využívá pohybové a tlakové senzory pro přesně určení polohy v prostoru a výkonný ARM procesor poslední generace.

Laserové značení má několik výhod, jako např.:

  • rychlost
  • flexibilitu
  • spolehlivost
  • stálost popisu

 

Přeji si dostávat novinky do e-mailu

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů