VIDEO: Automatizujte s námi svoji výrobu stejně jako ASSA ABLOY

Stroj na laserový popis + mikrobodové zařízení

VIDEO: Automatizujte s námi svoji výrobu stejně jako ASSA ABLOY

Nejen výrobním společnostem chybí lidé. Většina firem se v poslední době potýká s nedostatkem kvalitní pracovní síly. Z toho důvodu mnoho výrobců hledá možnost automatizace výrobních procesů. Firmy díky automatizaci ušetří nejen náklady, vyřeší problém s nedostatkem pracovních sil, ale i zvýší bezpečnost práce. My Vám hrdě představujeme naši automatizovanou laserovou stanici

Na základě dlouholeté spolupráce se společností ASSA ABLOY jsme měli příležitost dodat již v pořadí druhý plně automatizovaný stroj na značení klíčů a klíčových vložek. Jak už tomu v našem podání bývá, jedná se o na míru ušitý stroj s řadou specifických prvků.

Popis klíčů probíhá nejen laserovou technologií, ale zároveň i mechanicky formou mikroúderového značení.

Samotné značení je doplněno o přidružené aplikace jako je kontrola správného tvaru klíče kamerou či dodatečné leštění klíče po značení. Samozřejmostí je plně automatizovaná manipulace klíčů. Jejich vkládání a odebírání je zajištěno důmyslnými zásobníky.

„Laserový popis těles nebo klíčů cylindrických vložek je významnou designovou inovací i v našem oboru. Fa. Lintech nám dodala již dohromady 4 lasery, počínaje manuální stanicí a konče tou plně  automatickou. S technickým řešením, servisem, ochotou a technickou způsobilostí zaměstnanců jsme velice spokojeni.“ říká pan Fiedler, Head of industrial engineering, ASSA ABLOY Opening Solutions s.r.o.

Děkujeme za svěřenou důvěru a těšíme se na další výzvy!

Přeji si dostávat novinky do e-mailu

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů