Poděkování za návštěvu na MSV 2019

Tým LINTECH veletrh MSV 2019

Poděkování za návštěvu na MSV 2019

Čas plyne jako voda a polovina měsíce října je pryč a s ní i 61. ročník Mezinárodního strojírenského veletrhu. 

Celý tým LINTECH by rád touto cestou poděkoval všem, kteří navštívili naši veletržní expozici během Mezinárodního strojírenského veletrhu v Brně. Velmi si ceníme Vašeho zájmu o hi-tech produkty naší společnosti.

Letošní novinkou naší společnosti LINTECH na veletrhu MSV 2019 byl LIN-botautomatizované robotické pracoviště sloužící k popisu štítků jak mikroúderovým zařízením, tak naší laserovou bezpečnostní hlavou. Součástí pracoviště je kamera, která slouží k nalezení založeného štítku a čtečka k ověření správnosti popisu.

Exponát LIN-bot si odvezl z veletrhu velký úspěch. Součástí našeho stánku bylo také naše nejmenší laserové zařízení LIN-box mini, který vykouzlil našim zákazníkům úsměv na tváři, když si z návštěvy stánku odnášeli propisku popsanou s vlastním jménem právě na tomto zařízení. 

Náš krásný veletržní stánek také zdobily úhledné vitríny, ve kterých jste mohli vidět ukázku výroby nestandardních razníků a razidel, čelních panelů, laserové řezání plechů o tloušťce od 0,025 mm – 2 mm s poziční přesnost řezání ± 0,01 mm. V jedné za našich vitrín byly k vidění vzorečky z naší aplikační laboratoře, které zobrazují to, co všechno naše laserové stroje navržené na míru dokážou. 

Zhlédněte video veletržní expozice na našem YouTube kanálu. 

Budeme se na Vás opět těšit během veletrhu AMPER 2020 v březnu na Výstavišti v Brně.

 

 

Přeji si dostávat novinky do e-mailu

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů