Míříme do Zlína na Zákaznické dny TAJMAC!

LINTECH míří do Zlína

Míříme do Zlína na Zákaznické dny TAJMAC!

Srdečně zveme všechny naše nové i stávající zákazníky na Zákaznické dny TAJMAC-ZPS.

Zástupci firmy LINTECH zde budou prezentovat využití laserových technologií využitelných pro svařování, začení a gravírování plastů a kovů společně s naší jedinečnou kompaktní laserovou stanicí Lin-box mini. Ta je určená pro popisování eloxovaných a lakovaných dílů. Stanice se ovládá prostřednictvím notebooku a softwaru Samlight, takže je její použití velice jednoduché. S radostí vám stanici představíme. Zároveň budete mít možnost si ji i sami vyzkoušet a vygravírovat nápis na kovové pero.

Akce se bude konat v termínu 27. – 28.4.2023 v areálu firmy TAJMAC Zlín-Malenovice. Bude to skvělá příležitost dozvědět se více o našich inovativních produktech, prodiskutovat s námi vaše budoucí projekty a navázat kontakty s dalšími profesionály v oboru. Rádi vám poskytneme poradenství v oblasti laserového svařování, laserového a mechanického značení, laserového řezání a dalších aplikací.

Navštivte nás na stánku č.43 a vyzkoušejte si nejnovější technologie na vlastní kůži. Těšíme se na setkání s vámi a sdílení našich znalostí a zkušeností. 

Více informací a podrobný program na: https://www.tajmac-zps.cz/pozvanka-zakaznicke-dny-2023.

S pozdravem,

Tým společnosti LINTECH

Přeji si dostávat novinky do e-mailu

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů