CNC frézování a HSM obrábění

CNC frézování a HSM obrábění

CNC frézování a HSM obrábění 

Společnost LINTECH nabízí kusovou, malosériovou i sériovou výrobu strojních součástí jednoduchých i velmi složitých tvarů na přesných CNC obráběcích centrech.

Podle vaší dokumentace vyrobíme dílce z:

  • duralu
  • hliníku
  • mosazi
  • technických plastů

Obrábíme dílce do velikosti plochy až 520x520mm. Součástí vybavení strojů je vakuové upínání, díky kterému není díl nebo obrobek nikterak mechanicky upínán a namáhán v místě upnutí. Díky tomuto je eliminován možný otlak nebo poškození v místě uchycení při frézování.

Velká upínací plocha CNC strojů společně s vakuovým upínáním materiálu nám dává možnosti více kusového obrábění na jedno upnutí, čímž jsme Vám schopni výrazně ušetřít čas a náklady na obrábění.

Všechny naše CNC stroje jsou vybaveny 3D měřící sondou Renishaw, která je instalovaná napevno přímo na vřeteno stroje. Díky této montáži zkracujeme strojní časy odměření jelikož odpadá manuální nasazování 3D měřící sondy do vřetene stroje. Vřeteno stroje má tak již při odměřování obrobku 3D sondou zároveň i nasazený požadovaný nástroj který je ihned připraven k práci.

Podklady pro výrobu jsme schopni zpracovávat přímo z tištěné technické dokumentace, a to převodem do elektronické podoby, nebo přímo načítat v elektronické podobě ve formátech: CDR, PDF, DWG, DXF, JPG, IGES, STEP atd.

Mimo CNC frézování a HSM obrábění nabízíme také zakázkové laserové řezání, svařování a navařování, laserový popis a gravírování, výrobu identifikačních štítků, čelních přístrojových panelů, výrobu razníků a razidel

Pro více informací kontaktujte oddělení zakázkové výroby nebo zašlete dotaz na info@lintech.cz

Přeji si dostávat novinky do e-mailu

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů