Gravírování spojitých vzorů do dřeva

3

Gravírování spojitých vzorů do dřeva

Firma LINTECH se již 30 let zabývá technologiemi laserového značení a gravírování různorodých materiálů mezi které patří i dřevo. Pro značení dřeva se s výhodou používají CO2 lasery. V naší aplikační laboratoři to jsou 10 W a 150 W CO2 lasery od předního amerického výrobce Universal Laser Systems. V kombinaci se skenovací hlavou se jedná o velmi přesný nástroj pro vytváření dezénů ve vysokém detailu. Pro demonstraci této technologie jsme si vybrali design, který byl vytvářen skenovací hlavou a postupně napojován při využití lineární osy. V této konkrétní aplikaci byl použit 10 W laser, který je velmi kompaktní a je možné jej integrovat například na robotické rameno a obsáhnout tak mnohem větší plochu než při použití pouze lineárních os.

Pro naše zákazníky jsme dlouhodobým a spolehlivým partnerem v oblasti laserových aplikací a technologií, těmi jsou např.:

Zákazníkům nabízíme komplexní služby od konzultace, poradenství, testování v aplikační laboratoři přes konstrukci sériových či na zakázku vyrobených laserových strojů až po záruční a pozáruční servis.

Pro více informací kontaktujte naše technicko-obchodní poradce. 

Na videoukázce můžete vidět testování gravírování spojitých vzorů do dřeva v naší aplikační laboratoři.

 

Přeji si dostávat novinky do e-mailu

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů