Lintech odborným partnerem TAL 2018

Trendy automobilové logistiky

Lintech odborným partnerem TAL 2018

Jako každým rokem byla konference zaměřena na prezentace nových technologií a postupů v automotive branži, navíc obohacená reálnými zkušenostmi společností, které výrobním procesem sami procházejí a narážejí tak na všechny výhody a nevýhody tohoto typu výroby.

Slova se ujmulo několik specialistů z tuzemska, ale také ze zahraničí a podělilo se s ostatními o cenné zkušenosti a náhledy na budoucí trendy výroby.

O zábavu na akci se postarala bývalá zpěvačka Monkey Business Tonya Graves s zcela nezaměnitelným hlasem. 

Firma Lintech přispěla do fóra svými zkušenostmi jako hrdý odborný partner konference, působící na trhu již přes 25 let. 

K vidění byla víceúčelová popisovací stanice LinBoxI s 20W vláknovým laserem na popis tvarově i materiálově odlišných dílů. Tuto stanici je možné využít na ruční zakládání ve výrobě pro značení, gravírování, řezání a svařování kovů a některých druhů plastů.

V případě značení rozměrných kusů, nebo nutnosti opracovat větší množství výrobků je možné vyjmout OEM vláknový laser a nasadit jej do výrobní linky. Pak je nutné dodržet krytováním všechny bezpečnostní předpisy, propojit laser s nadřazeným systémem, naprogramovat ovládací aplikace a výroba 24/7 se může spustit. O to vše se postará LINTECH.

Přeji si dostávat novinky do e-mailu

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů