Laserová značicí stanice zkonstruovaná na míru

9AE5B813-60CB-4663-B7DB-9A2396CE6F79

Laserová značicí stanice zkonstruovaná na míru

Pro zákazníka jsme zkonstruovali laserovou stanici pro značení dílů o různých rozměrech.

 

Stanice je vybavena vláknovým 50W laserem s velkým objektivem f420, což umožňuje dosahovat optimálních výsledků při laserovém značení nejrůznějších dílů.

Základní deska stanice je osazena ocelovými pouzdry, která umožňují rychlé a přesné vložení různých přípravků. To usnadňuje a zrychluje přechody mezi různými typy dílů.

Laser se pohybuje na řízené horizontální a vertikální ose, což umožňuje označit rozměrné díly na jakoukoliv jejich část. Značicí pole laseru je díky horizontální ose rozsáhlé a lze značit v poli o velikosti 1400x300 mm, přičemž výška značeného dílu může dosahovat až 400 mm. Tato flexibilita umožňuje přesné laserové značení dílů dle individuálních požadavků zákazníků.

Spolu s laserem se pohybuje hadice s koncovkou pro efektivní odsávání vzniklých zplodin, což zajišťuje čisté a bezpečné prostředí pro operátora i pracovní prostor.

Jednoduchá obsluha

Obsluha umístí díl do přípravku, vybere příslušný program na PC a stiskne tlačítko start. Pneumatické dveře, vybavené bezpečnostní dotykovou lištou, se automaticky uzavřou a proběhne proces laserového označení dílu. Po dokončení se dveře samy otevřou, což zajišťuje jednoduchý a bezpečný pracovní postup.

Dodáváme kompletní řešení na míru a jsme připraveni přizpůsobit se potřebám našich zákazníků a poskytnout jim nejlepší možnou technologii pro značení, svařování, gravírování, řezání, vrtání, ablace, kalení nebo čištění jejich produktů.

 

Přeji si dostávat novinky do e-mailu

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů