Dodáváme precizní kabeláž pro špičková měřicí zařízení

Návrh bez názvu (20)

Dodáváme precizní kabeláž pro špičková měřicí zařízení

Společnost LINTECH je na trhu přes 30 let. Za tu dobu jsme rozšiřovali výrobní portfolio a vznikly tři výrobní divize – automatizace, zakázková výroba a zakázková ruční montáž. Divize zakázkové ruční montáže se stala základem pro komplexní služby, zahrnující montáž konektorů pro optická vlákna, vysokofrekvenčních konektorů, kabelových svazků, osazování plošných spojů a pájení a řadu dalších úkonů. 

Jedna z našich nově navázaných spoluprací je s německou společností Scale MT GmbH. Ta představuje špičkového specialistu v oblasti technologie měření velmi malých částic obsažených v plynu nebo aerosolu, a to zejména v kontextu úpravy toků plynu. Jejich přístroje jsou určeny ke generování, klasifikaci a měření částic sazí ze spalování, a tak nabízí revoluční měřicí zařízení pro průmyslové a výzkumné aplikace, zejména v automobilovém průmyslu.

Společnost Scale MT GmbH se na nás obrátila s požadavek na kompletaci kabelů pro jejich sofistikovaná zařízení. Díky pečlivému zpracování a preciznosti zajišťujeme, že kusy, které dodáváme splňují nejvyšší standardy v oboru.

V LINTECH jsme schopni pro Vás vytvořit dostatečné prostory a zajistit potřebný personál pro jakoukoliv výrobu. Disponujeme týmem zaměstnanců, který je schopen operativně zhotovit zakázky v řádu desítek či stovek tisíc kusů týdně. Tento tým pracuje pod vedením technicky vysoce kvalifikovaných a zároveň zodpovědných vedoucích, kteří jsou zárukou nejvyšší možné jakosti odvedené práce. Celý proces probíhá pod přísnou mezioperační i výstupní kontrolou.

Největší důraz klademe na kvalitu a spolehlivost – jsme držitelem certifikátu ISO 9001. K našim přednostem patří i to, že většina zaměstnanců komunikuje v německém jazyce a má praktické zkušenosti z projektů, které řešila společnost v německy mluvících zemích.

Přes dvacet let působení na náročném trhu ve Švýcarsku, SRN nebo Rakousku a přes třicet let na trhu českém je zárukou kvality a připravenosti řešit technické problémy zákazníků se skutečným nasazením a tomu odpovídajícím výkonem.

 

Naším hlavním cílem je maximální spokojenost zákazníka s našimi službami!

 

Přeji si dostávat novinky do e-mailu

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů