5 důvodů proč si vybrat Lintech

5 důvodů proč Lintech

5 důvodů proč si vybrat Lintech

V době obrovské expanze společností a zboží z východu je důležité zachovat si vlastní standardy a věnovat se osvědčené kvalitní práci, kterou české firmy započaly svým vznikem. Stejně tak tomu je i u firmy Lintech, která má tradici od roku 1993 a svou prací si získala zákazníky nejen v České republice a na Slovensku, ale i v ostatních desíti zemích po celém světě. Svou péčí si je navíc dokázala udržet a být perspektivním partnerem i pro nové zájemce o její produkty a služby. Ne všechny firmy kladou důraz na tyto aspekty obchodního styku s partnery, a ne všem lidem jsou tyto aspekty známé. Proto jsme se rozhodli, zde ty nejdůležitější zmínit.

Kvalita

Důležitým aspektem při výběru každého nákupu nebo uzavření obchodu je kvalita poskytnutých služeb. To znamená, jak se budeme moci na výrobek spolehnout nebo jak dlouho nám vydrží. Nejinak tomu je u laserové a značící technologie. Vzhledem k dlouhé tradici a dobrým vztahům s velkými nadnárodními korporacemi jako je Continental, TRW či Panasonic, Lintech nikdy nešel cestou nejlevnějších řešení a rychlých obchodů. Politikou firmy vždy bylo na 100 % splnit požadavek zákazníka, dodat mu vyhovující zařízení či službu, se kterou by mohl být i desítky let spokojený. A aby zároveň věděl, že má výrobu zajištěnou kvalitním zařízením, na které se může spolehnout. Proto Lintech dodává stroje nebo komponenty vyráběné v Evropě u ověřených dodavatelů a služby zakládající se na práci vykonávané školenými pracovníky pod jednou střechou v Domažlicích.

Nestandardní stroje a služby

U jednodušších zařízení nebo služeb má většinou zákazník téměř povinnost se rozhodovat mezi desítkou dodavatelů a musí jejich kvality porovnávat a opatrně volit toho nejlepšího. Pokud navíc vyrábí složitější celky či produkty, je nutné hledat pro jeden výrobek, skládající se z desíti samostatných kusů, další dodavatele a hlídat tak jejich souběh. Firma musí platit vícekrát za dopravu komponent a řešit i jednotlivé komplikace s výrobkem u každého z dodavatelů.

Výhodou Lintechu tak bývá, že mnohé služby a stroje dokáže zpracovat sám pod jednou střechou a pro zákazníka tak zbývá pouze jeden kontakt, se kterým komunikuje. Lintech totiž může splnit všechny fáze výroby, od nařezání polotovaru, po ohýbání, svařování či popisování, až po samotnou montáž komponent a dodávku jednotlivých strojů, které jsou toho všeho schopny. Často tedy stačí našim technikům sdělit vstupní informace, předat vzorky a o všechno ostatní se již postaráme my. Od poradenství, po testování vzorků v naší vlastní laboratoři, 3D modelování až po stavbu stroje a jeho začlenění do výroby včetně softwarové části, vytvořené vlastními programátory.

Cena

Dobrá a kvalitní práce a spolehlivé a efektivní stroje nemusí vždy znamenat nejvyšší cenu na trhu. Vzhledem k tomu, že je firma Lintech středně velkou firmou, která ve svých 3 střediscích zaměstnává dohromady cca 100 zaměstnanců, můžeme si dovolit být cenově konkurenceschopní, protože nemusíme myslet na režijní náklady jiných poboček a stovek až tisíců zaměstnanců, jak tomu je u ostatních větších společností, nabízejících stejná nebo podobná zařízení stejné kvality.

Do ceny se samozřejmě musí promítnout kvalita dodaného zařízení, tzn. že jeho větší výdrž až v desítkách tisíc hodin je kompenzována mírně vyšší cenou. Na rozdíl ale od východní konkurence odpadá nutnost kupovat další jedno nebo dvě zařízení jako náhrada neopravitelného stroje. Jako výrobci zařízení jsme navíc schopni pracovat s cenou lépe než klasický přeprodejce, který pouze za naskladnění a vyskladnění zboží bere určitou předem stanovenou marži. 

Servis

Kvalitní servis je devizou každé společnosti, i té, která prodává ta nejlepší zařízení. Protože vždy může nastat případ, kdy přijde zařízení k újmě jak mechanickou cestou, tak neopatrným zacházením nebo neočekávatelnými vlivy počasí, chyb ostatních článků výroby nebo nahodilou chybou při výrobě. Tyto všechny situace jsme pak schopni řešit velmi flexibilně, jelikož jako jedna z mála společností disponujeme týmem techniků, jenž každý z nich je schopen na servisní zásah dle domluvených podmínek dorazit buď do 24 nebo do 48 hodin. V akutních případech je možné být na místě i dříve. Tak společnost nepřichází o peníze při zastavené výrobě. Velkou výhodou je také vždy držení dané technologie skladem pro možnost okamžité náhrady zařízení během servisního zásahu nebo opravy.

Tradice

Firma Lintech byla založena těsně po rozpadu Československa a své místo na trhu nadále upevňovala. Po dokončení mnohých projektů se stanovil firemní řád, nejen dle daných norem, ale i dle firemní kultury a ten se pak striktně dodržoval. Jasným dodržováním postupů, norem a pravidel si firma získala u mnohých zákazníků pocit, že se na ni mohou spolehnout. Na opakovaných uskutečněných zakázkách a dodaných produktech či technologiích bylo vidět zázemí a práce firmy, za kterou stojí desítky kvalitních zaměstnanců s odpovídajícími zkušenostmi a vzděláním. I když trh mezi tím prošel velkým vývojem a prodělal několik krizí, zachovaly se právě ty firmy, kterým mohou jejich partneři i do budoucna důvěřovat.

 

Přeji si dostávat novinky do e-mailu

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů