Kariera

Kariera

Technicko-obchodní poradce ž/m

Technicko-obchodní poradci jsou u náš lidé, kterým pečení holubi sami do pusy nelétají. Jsou to skuteční hrdinové v dnešním těžkém konkurenčním světě. Každý den jdou k zákazníkům se skutečným zájmem a nečekají, že „něco“ přijde samo. Vítězí i prohrávají. Poradí i provádějí. Věří v jeho kvalitu, čestnost a loajalitu.

Víš, proč je u nás tak silný tým? Protože do spolupráce s klientem dávají zápal, zvědavost a srdce. To vše pod vedením skutečných lídrů, kteří nemají předsudky a dávají šanci všem, kteří rádi pracují.

  • Myslíš to s kariérou obchodníka opravdu vážně?
  • Chceš dokázat víc než doposud?
  • Neutíkáš před překážkami?

Pokud ano, pak jsi to ty, kterého hledáme!

Jak to u nás v technicko-obchodním týmu vypadá?

  • Nejvíce času trávíme s klienty. Radíme mu, jak mít zajímavá technologická zařízení s laserovým zařízením, či robotickým pomocníkem.
  • Pečujeme o klienty, ptáme se jich a zajímáme se o jejich potřeby, jak jim můžeme pomoci.
  • Doporučujeme technická a technologická řešení, která podporují produktivitu a efektivitu výrobních procesů.

POZOR TATO PRÁCE NENÍ PRO TY, CO CHTĚJÍ NASKOČIT DO ROZJETÉHO VLAKU A VÉST SE!!

NECHCEME ČLOVĚKA DO KANCELÁŘE!

Co potřebuješ k úspěchu?

  • Prokazatelné výsledky své práce v technické a komunikativní oblasti
  • Strojní nebo elektrotechnické vzdělání výhodou
  • Znalost německého, nebo anglického jazyka min. B2
  • ŘP sk. B
  • Máš chuť se učit věcem, které běží s dobou

Výkony svých hrdinů dokáže náležitě ocenit. I proto máme nízkou fluktuaci. Pokud ukážeš, že na to máš, čeká Tě perspektivní budoucnost v popředí firmy, která je lídrem na trhu.

DĚLÁME ŽIVOT ZAJÍMAVĚJŠÍ! Chceš ho mít také?

Pak stačí zaslat životopis na adresu kariera@lintech.cz, připojit motivační dopis a vyčkat max.3 dny do naší odpovědi.

Informace +420 602 555 045

Programátor ž/m

  • Umíš programovat a fakt Tě to baví?
  • Chceš programovat pro konkrétního zákazníka a konkrétní zařízení?
  • Chceš mít zpětnou vazbu na svoji práci?
  • Korporát není Tvoje srdcovka?

Výsledkem práce bude:

  • Funkční laserové nebo robotické zařízení vč.: kamerových a jiných optických systému a automatizace

Co určitě potřebuješ:

  • Znalost OOP (C#), základy PLC
  • Znalost anglického jazyka
  • ŘP sk. B

Výhoda:

  • návyk na GIT, praxe v oboru automatizace
  • Elektrotechnické vzdělání a vyhl.50, nově NV 194/2022 Sb

Co můžeš čekat od nás:

  • Práce s novými technologiemi
  • Nenecháme Tě zakrnět – podporujeme odbornost každého z nás
  • Workflow využívající agilních metodik
  • Práce v dynamickém týmu v Domažlicích
  • Firemní ubytování

Výkony odborníků dokážeme náležitě ocenit. I proto máme nízkou fluktuaci. Pokud ukážeš, že na to máš, čeká Tě perspektivní budoucnost v popředí firmy, která je lídrem na trhu.

Operátor obráběcího stroje ž/m

  • Baví Tě strojní obrábění a práce s měřidly?
  • Jsi ochotný pracovat ve dvou-směnném provozu?

  • SOU, SŠ technického směru
  • znalost práce s měřidly
  • znalost čtení jednoduché výkresové dokumentace, technická znalost
  • spolehlivost, samostatnost, přesnost, pečlivost, manuální zručnost

Výkony odborníků dokážeme náležitě ocenit. Pokud ukážeš, že na to máš, čeká Tě perspektivní budoucnost v popředí firmy, která je lídrem na trhu. DĚLÁME ŽIVOT ZAJÍMAVĚJŠÍ! Chceš ho mít také?

Firemní recepční – ž/m

Pracovní smlouva na dobu určitou – zástup za mateřskou dovolenou

Pracovní náplň:

  • Obsluha recepce, poskytování informací při vstupu do firmy
  • Zajišťování interní / externí telefonické komunikace
  • Firemní korespondence – správa poštovní agendy a balíkových dodávek – příjem zboží a jeho následná evidence
  • Tvorba statistických výkazů (Intrastat), odpadového hospodářství
  • Správa agendy pojišťovnictví, leasing aut, elektronická evidence firemních vozidel
  • Správa karet CCS a tankovacích karet
  • Objednávání a koordinace spotřebního zboží pro firemní potřeby
  • Digitální archivace výrobních zakázek

Požadavky:

SŠ s maturitou, ekonomický směr výhodou

znalost NJ nebo AJ – slovem i písmem

uživatelská znalost MS Office

příjemné, vstřícné a reprezentativní vystupování

organizační schopnosti, důslednost, pečlivost, systematičnost

smysl pro kolektivní práci

ŘP sk. B

Nabízíme:

Rozmanitá pracovní náplň

Zázemí stabilní společnosti

5 týdnů dovolené, 2 dny free day, dle odpracovaných let

Stravenkový paušál v hodnotě 55,- Kč

Firemní mobilní tarif

Parkování v areálu společnosti

Dotované firemní ubytování, Domažlice, Žižkova 16

Nástup: 01.04.2024, nebo dle domluvy

Kontakt: kariera@lintech.cz, tel +420 602 555 045

Operátor drobné montáže ž/m

Baví Tě drobná montáž?

Pod značkou LINTECH provádíme ruční a strojové montáže, vysokofrekvenčních konektorů apod. Naše preciznost, spolehlivost a kvalita dodávek se potvrdila dlouhodobou spoluprací s našimi zahraničními partnery.

  • mít ukončené základní vzdělání
  • dobrý zrak, manuální zručnost
  • spolehlivost, samostatnost, přesnost, pečlivost

  • čisté pracovní prostředí
  • jednosměnný provoz
  • mzda dle kvality provedené práce + podíl na hospodářských výsledcích
  • pracovní pozice v Chrastavicích
  • 25 dní dovolené
  • firemní ubytování v Domažlicích

Pokud jsi trpělivý, pečlivý, zodpovědný, ukážeš, že na to máš, čeká Tě perspektivní budoucnost v popředí firmy, která je lídrem na trhu.

Pak stačí zaslat životopis na adresu kariera@lintech.cz,  připojit motivační dopis a vyčkat max.3 dny do naší odpovědi.

Informace +420 602 555 045

Přeji si dostávat novinky do e-mailu

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů